Демонополізація ринку оціночних послуг

Двадцятого серпня, Арсеній Яценюк Прем’єр-міністр України, на засіданні Уряду, повідомив, що Кабінет Міністрів України узгоджує рішення, які стосуються демонополізації оцінювального ринку та закладає підвалини роботи Державної регуляторної служби в Україні.
Яценюком було наголошено, що з‘явилась довгоочікувана можливість ліквідувати корупційний інститут оцінювання, який діяв за президентства В. Януковича. Така тіньова схема передбачала , що виключно «свої» компанії мали право проводити оцінку. Отже, тільки провірені фірми мали доступ до потоку грошей.
Майже пів року змінити цей ганебний порядок речей не вдавалося.
Крім того, Арсеній Яценюк наголосив, що зменшення бюрократії в державі – це скорочення кількості контролюючих і регулюючих функцій чиновників, та самого бюрократичного апарату.
Арсенієм Яценюком було доручено підготуватись до розгляду постанови яка стосується скорочення кількості регулюючих органів і інспекцій. Доленосне рішення про скорочення практично вдвоє інспекцій у зв’язку зі створенням Державної регуляторної служби нарешті буде прийнято.

Written by

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam libero diam, elementum eget porttitor at, tincidunt at nulla.
X
Замовити дзвінок