Оцінка транспортних засобів

За останні роки в Україні відбувається зростання кількості транспортних засобів. В основному це зумовлено можливістю отримання цільових кредитів в банках, так званих «авто кредитів». Відповідно збільшується і кількість дорожньо-транспортних пригод (ДТП), які завдають великих збитків власникам автомобілів.

Нещодавно було внесено деякі зміни в законодавство України, наприклад, введення обов’язкового страхування відповідальності водіїв при нанесенні шкоди третім особам, а також із вимогами банків стосовно кредитних авто, спостерігається збільшення застрахованих автомобілів, а, отже, і страхових випадків.

Проблема фахової оцінки транспортних засобів, а також визначення суми заподіяних збитків має досить важливе значення.

При пошкодженні автомобіля перед власником виникає проблема: де якісно та фахово оцінити розмір понесеного збитку. Разом з цим, якщо до такої проблеми долучаються страхові компанії, важливим є оцінка об’єкта страхування.

Крім того, необхідно зауважити, що успішна діяльність страхових компаній у великій мірі залежить від кваліфікації та досвіду експертів та оцінювачів.

В усіх зазначених вище питаннях можуть допомогти експерти оціночної компанії «Апекс».

Зверніть увагу на те, що оцінка транспортних засобів має свої особливості з точки зору мети оцінки. Особливість такої оцінки полягає ще й в тому, що використання ТЗ пов’язане із забезпеченням безпеки дорожнього руху, збереженням життя та здоров’я як водіїв, так і пішоходів. Така оцінка має дуже велике значення при складанні договорів страхування «КАСКО», за умовами яких власникам ТЗ мають бути виплачені збитки, понесені в результаті ДТП в незалежності від того, чи винен водій ТЗ, чи ні. У другому випадку за таким договором перекриваються збитки, які не зміг відшкодувати винуватиць ДТП.

Таким чином, як для власника, так і для страхової компанії виникає необхідність провести експертизу та правильно оцінити заподіяні збитки. Наприклад, за результатами технічного огляду ТЗ скласти попередню калькуляцію вартості відновлювального ремонту, прийняти рішення про заміну складових частин транспортного засобу, або прийняти рішення про тотальне знищення автомобіля тощо.

З вищенаведеного випливає необхідність залучення до експертизи не тільки аварійних комісарів страхових компаній, але й незалежних експертів-оцінювачів, якими і є експерти оціночної компанії «Апекс».

Written by

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam libero diam, elementum eget porttitor at, tincidunt at nulla.
X
Замовити дзвінок